www.hedinmortensen.com

Można pomagać światu robiąc rzeczy zupełnie małe. Coś, co sprawi, że nam i naszym sąsiadom będzie lepiej. A dzięki temu może się okazać, że pomożemy także przyszłym pokoleniom.

Dlatego też warto podejmować działania takie, jak ochrona środowiska czyli oszczędzanie energii elektrycznej, oszczędzanie wody, segregowanie śmieci czy tez inne proekologiczne zachowania. To ważne, bo musimy myśleć o Ziemi, jako o czymś, co nie zostało nam dane na zawsze, a tym bardziej po to, abyśmy ja zniszczyli. Dlatego też musimy myśleć też o tych, którzy przyjdą po nas i którzy także chcieliby się pięknem naszej planety cieszyć.

Zacznijmy więc od czegoś tak prostego, jak oszczędzanie energii elektrycznej. Przecież to coś, co każdy z nas może robić na co dzień bez jakiegoś większego problemu. Wystarczy przecież gasić po sobie światło, kiedy wychodzimy z pomieszczenia. Wystarczy, że będziemy odłączać ładowarkę do telefonu od kontaktu, kiedy już naładujemy swój sprzęt. Powinniśmy także wyłączać wszystkie inne sprzęty, kiedy przestaniemy z nich już korzystać. Możemy także rzadziej włączać pranie czy korzystać ze zmywarki. Tych działań jest naprawdę dużo.

Musimy pamiętać o tym, że zasoby energii elektrycznej są na wyczerpaniu a nasz współczesny, technologiczny świat zużywa bardzo dużo prądu. Aby więc nie trzeba było pozyskiwać go z kontrowersyjnych źródeł, powinniśmy zwracać uwagę na to, co robimy.

www.djkayslay.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *